Mama diabelka

Nazywam się Magda, z zawodu jestem nauczycielem gry na pianinie, i już od 2 lat udaje mi się pracować w zawodzie, na razie na pół etatu. Kocham muzykę i nie wyobrażam sobie, żeby mogło jej zabraknąć w moim domu. Z mężem zawsze jak mamy wolną chwilę idziemy na jakiś wspaniały koncert do pobliskiej filharmonii, chociaż nie ukrywam, że lubię również muzykę elektroniczną. Robię wszystko, aby zaszczepić miłość do muzyki w moim diabełku, i na razie chyba mi się to udaje. Razem muzykujemy, diabełek chodzi również na lekcje gry na skrzypcach. Słychać, że młody czuje muzykę, z czego jestem najbardziej dumna.
Gdy mam czas tylko dla siebie to idę na jogę, biorę gorącą kąpiel i czytam książki. Uwielbiam literaturę obyczajową, ale również o tematyce psychologicznej i popularnonaukowej.
Oczywiście jako kobieta, uwielbiam też o siebie zadbać, stąd zakładki na moim blogu poświęcone zdrowiu i urodzie. Trzymam się reguły: w zdrowym ciele zdrowy duch! Z diabełkiem często spacerujemy i biegamy po lesie. Sama kocham jogę, działa na mnie kojąco, wycisza mnie, dodatkowo wpływa wspaniale na figurę. Uwielbiam naturalne kosmetyki, często do pielęgnacji ciała używam tego, co akurat znajduje się w mojej kuchni. Druga zasada w moim życiu: nigdy nie kładź na twarz czegoś, co bałabyś się zjeść.

faq

Milosc do muzyki

Od 10 roku życia gram na pianinie. Kocham swój zawód i wiem, że nie mogłam wybrać lepiej.

Inspiracje

Inspiracje w swoim życiu i pracy biorę z przestrzeni, która mnie otacza. Ciekawe zorziązania w detalingu aut znajdziesz na AltiGiri

W zdrowym ciele zdrowy duch

Sport i pielęgnacja to dla mnie codzienne rytuały. Podobnie jak bez muzyki, nie byłabym bez nich sobą.

Rodzinne wakacje.

By odpocząć potrzebujemy podróży. Często wybieramy się na drobne wypady szukając pokoi gościnnych w ciekawych miejscach kraju

Dom i rodzina.

Choć mam wiele pasji i zainteresowań, dziecko i mąż są u mnie zawsze na pierwszym miejscu. Są całym moim światem!