To nasza bron kobieca

Nie znam kobiety, która nie lubiłaby się czuć pięknie i seksownie. Warto o nią dbać, ponieważ, jak wiemy, z wiekiem przemija. Skóra wymaga szczególnej troski, zwłaszcza na twarzy, jest codziennie narażona na wiele czynników zewnętrznych i warunki atmosferyczne, które strasznie ja niszczą. Podstawa codziennej pielęgnacji skóry jest odpowiednie oczyszczanie i nawilżenie.

Tylko naturalne kosmetyki

Natura naszą matką, wiadomo nie od dziś.

Absolutnie, nie położyłabym na swoją twarz nic, czego bym nie zjadła. To zasada, która kieruję się przy wyborze kosmetyków. Tylko naturalne składniki, które przecież doskonale działają, często o wiele lepiej niż wszystkie sztuczne kremy z samymi literkami „E” w składzie.

Zdarza mi się zaszaleć

Na co dzień szkoda mi czasu na makijaz, ale czasami…

Na co dzień się nie maluję, jednak zdarzają się okazje, w których makijaż wygląda wyjątkowo elegancko. Większe wyjścia albo randka z mężem to zdecydowanie ten moment, kiedy chce się poczuć pięknie i pociągająco, zdecydowani pomaga mi w tym podkreślone oko i różowe policzki.

Dłonie zimą

Dłonie zimą Nadszedł ten czas w roku, kiedy nasza skóra jest wyjątkowo narażona na odmrożenia i wysuszenie. Efekty działania zimy łatwo zauważyć na ustach czy dłoniach, bo to one najczęściej wystawione są a działanie mrozu, a skóra na nich jest wyjątkowo wrażliwa....

czytaj dalej

Domowe kosmetyki

Domowe kosmetyki Od lat jestem fanką naturalnych rozwiązań, również w przypadku kosmetyków. Mam kilka ulubionych marek produktów, po które chętnie wracam, opowiem o nich w innym poście. Dzisiaj skupię się na domowych sposobach na nawilżenie i peeling. Sama mam bardzo...

czytaj dalej

Lubię się rozwijać i poznawać nowych ludzi, jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na mojego maila! Przyjmę pochwały, konstruktywną krytykę, a jeśli mogę, to pomogę!